Zarejestruj/Zaloguj   Koszyk (0)
 
Infolinia
pon.- pt. 8:00 do 17:00
Kom. 785 760 335
Tel. (61) 61 070 33
Opłata zgodnie z cennikiem operatora

VREDESTEIN QUATRAC 3 165/65R15 81 T

Zamów z magazynu - Niemcy
  Chwilowy brak
Oblicz raty PayU
Zamówienie telefoniczne
 
Jeśli chcesz złożyć zamówienie telefoniczne,
lub zadać pytania dotyczące produktu - zostaw
swój numer kontaktowy. W możliwe najszybszym
czasie skontaktujemy się z Tobą.

Podaj swój numer kontaktowy
Informacje o produkcie
Marka:
VREDESTEIN
Bieżnik:
QUATRAC 3
Rozmiar:
165/65R15 81 T
Przeznaczenie:
osobowe
Sezon:
całoroczne  
Uwagi:
Znaczenie symboli na oponach
Etykieta opony

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego wszystkie opony sprzedawane na terenie Unii Europejskiej od dnia 1 listopada 2012 roku muszą być oznaczone specjalnymi etykietami.

Dzięki nowym unijnym etykietom konsument jest informowany o zużyciu paliwa, przyczepności na mokrej nawierzchni i hałasie toczenia opon.

  Treść ustawy
Nazwa
Quatrac 3
Grupa
VREDESTEIN
Segment
Ekonomiczna
Medium
Premium
Opis

VREDESTEIN QUATRAC 3 jest całoroczną oponą przeznaczoną do samochodów osobowych.


Stanowi wyśmienitą alternatywę dla kierowców pragnących podróżować przez cały rok na jednym komplecie opon, unikając w ten sposób konieczności sezonowej wymiany opon.


Efektowny asymetryczny bieżnik z oddzielną „zimową” i „letnią” stroną oferuje optymalne bezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach pogodowych. Vredestein Quatrac 3 posiada doskonałe właściwości jezdne, w szczególności sprawdzające się w warunkach letnich na suchych i – co istotne – na mokrych drogach. Jednocześnie nie zostały zaniedbane parametry niezbędne do jazdy zimą. Opona ta zapewnia pełną przyczepność i dużą wydajność odprowadzania błota, śniegu i wody (głównie dzięki trzem obwodowym rowkom).


Część bieżnika określana mianem „letniej” znajduje się na zewnętrznych częściach opony po jej lewej i prawej stronie. Charakteryzuje ją zastosowanie bardziej zwartej budowy, nacięcia są mniej liczne, dominuje budowa kostkowa. Dzięki temu zachowana jest pełna przyczepność i szybka reakcja na sygnały z kierownicy.


Wewnętrzna część bieżnika ma bardziej otwartą budowę z rowkami o falistych brzegach, co jest korzystne podczas jazdy zimą na ośnieżonej nawierzchni. Ten element bieżnika odpowiada również za odprowadzanie wody i błota spod kół.


Vredestein Quatrac 3 spełnia wymagania stawiane oponom zimowym i w związku z tym posiada oznaczenie M&S oraz charakterystyczną „śnieżynkę” na boku.


Dodatkowo, w niektórych rozmiarach producent oferuje ten bieżnik w wersji RUN FLAT oraz w wersji 4x4.


VREDESTEIN

Warunki gwarancji produktu


1. Gwarancji udziela się na 24 miesiące od daty zakupu, lecz nie dłużej niż do momentu zużycia bieżnika, co wykazuje wskaźnik zużycia bieżnika (TWI). Gwarancja obejmuje wyłącznie wady wynikające z winy producenta. Opona jednostronnie lub częściowo zużyta do wartości TWI jest traktowana jako całkowicie zużyta i nie podlega gwarancji.


2. Gwarancją nie są objęte wady spowodowane:


- uszkodzeniem mechanicznym (przebicia, przecięcia),


- nieprawidłową eksploatacją,


- nieprawidłowym montażem,


- złym stanem technicznym pojazdu,


- nieprawidłowym przechowywaniem.


3. Zgłoszenia reklamacji należy dokonać w punkcie zakupu opon. Do towaru będącego przedmiotem reklamacji należy dołączyć dowód zakupu.


4. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty dostarczenia wyrobu do punktu sprzedaży.


5. Reklamacja zostanie uznana w każdym przypadku stwierdzenia wady fabrycznej (złe wykonawstwo, wady materiałowe lub wady konstrukcyjne). W przypadku uznania reklamacji kupujący otrzymuje towar wolny od wad lub zwrot środków pieniężnych za zakup towaru.


Firma Interopony Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za straty czasu i niewygody wynikające z przestoju pojazdu oraz inne szkody będące następstwem wady produktu oraz przeprowadzanego procesu reklamacji.

Opinie i oceny
Super!

Opinia dodana przez: Ojciec Mateusz
4.00
Hej Jestem całkiem zadowolony z tej opony. Quatrac 3 szczególnie dobrze hamuje na mokrej nawierzchni, zimą na śniegu w mieście też daje rade nigdy nie miałem jakiś większych problemów. Trochę bardziej mogła by tłumić nierówności ale źle też nie jest. Wizualnie opona zrobiona bardzo dobrze, widać najwyższą jakość. Polecam

Opinia dodana przez: Chwytak
4.00
Kalkulator Rat PayU